Byť súčasťou kráľovskej rodiny si vyžaduje plnenie mnohých povinností. Jednou z nich sú aj oficiálne návštevy. To, čo sa na prvý pohľad môže zdať ako nudná povinnosť, dokáže správny prístup zmeniť na príjemnú zábavu.

Kate a William navštívili tento týždeň Bhután, kde sa stretli s kráľovským párom krajiny. Krátko po oficiálnom stretnutí sa presunuli na športové ihrisko, kde sa začala skutočná zábava. Kate s manželom si vyskúšali národný bhutánsky šport – streľbu na terč. Podmienky boli, samozrejme, prispôsobené a obaja mali dovolené stáť bližšie pri terči ako profesionálny strelci.

Kate si celú udalosť očividne užívala a pôsobila neskutočne šarmante. Jej nadšenie bolo doplnené outfitom inšpirovaným tradičnými bhutánskymi odevmi. Vyzerala prirodzene, akoby strieľala každý deň, zatiaľ čo jej manžel pôsobil trochu nemotorne.

Napokon ani jeden z nich terč netrafil, ale dôležitý je prístup (a štýl), ktorý si Kate dokázala zachovať aj na ihrisku a pôsobila ako filmová hrdinka. Poučenie? Netreba sa brať príliš vážne a užívať si príjemné chvíle. :)

 

 

 

#katemiddleton

A post shared by Catherine Elizabeth Middleton (@elegantkatemiddleton) on

 

 

 

 

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Silvia
Miluje kávu, knihy, umenie, módu a písanie. Je presvedčená, že inšpirácia je všade okolo a aby bol človek šťastný, musí sa vedieť nadchnúť pre to, čo má rád a čo ho obklopuje.