V prvej polovici októbra obehla médiá smutná správa. Jedna z najväčších svetových hviezd sa zrútila a skončila na psychiatrii. Dva mesiace po kolapse sa do médií dostali aktuálne fotky Seleny Gomez, ktoré však vôbec nie sú oku lahodiace.

Selena Gomez aktuálne prežíva asi jedno z najsmutnejších životných období. I keď je už z najhoršieho vonku, jej stav stále nie je priaznivý, pričom pod speváčkine psychické problémy sa zrejme najviac podpísal vzťah jej bývalého priateľa Justina Biebera s Hailey Baldwin.

Selena Gomez

26-ročná hviezdička bola po zrútení hospitalizovaná, avšak vyzerá to tak, že si už užíva slobodu. Paparazzi ju totiž zachytili v Hollywoode v spoločnosti kamarátov. Selena ale na záberoch vôbec nepripomína tú svetovú bohyňu, ktorú poznáme z videoklipov či zo strán časopisov.

Selena Gomez

Spuchnutá, očividne pribratá a od hlavy po päty oblečená do čiernej farby so smutným výrazom tváre. Takto veru Selenu vôbec nepoznáme – pohľad na ňu bude pre fanúšikov určite hrôzostrašný. Zatiaľ tak nič nenasvedčuje tomu, že by sa hviezdička Disney Channel mala vrátiť na scénu. Veríme ale, že sa populárna Američanka pozbiera a opäť nás bude tešiť svojou hudbou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Selena Gomez Selena Gomez

Zdroj: Twitter | Foto: wallpaper.wiki, Twitter