Mariah Carey, jedna z najväčších speváčok súčasnosti, vystúpila počas novoročných osláv na newyorskom Times Square, aby naživo zaspievala viac ako jednému miliónu ľudí. Predtým, ako prišla na pódium, ešte netušila, aký obrovský trapas ju čaká už o pár minút!

Keď sa povie meno Mariah Carey, každý si okamžite vybaví hviezdnu divu, ktorá bez akéhokoľvek zaváhania vyspieva niekoľko oktáv. Jej skladby sa stali fenoménom už začiatkom 90. rokov, kedy vydala svoj debutový album ,,Mariah Carey”. V roku 1991 sa zapísala do sveta hudby nezmazateľným písmom vďaka skladbe ,,Emotions”, ktorá sa dostala na vrchol rebríčka Billboard Hot 100. Práve tento singel mala speváčka zaspievať aj počas Silvestra na Times Square, avšak osud to zariadil inak. Mariah sa od začiatku sťažovala na techniku, následne komunikovala s publikom a keď oznámila, že všetci prítomní majú spievať namiesto nej, trapas sa už jednoducho nedal zachrániť. Na celej veci by nebolo nič čudné, keby z podkladu nezneli všetky najvyššie tóny a tretia skladba nebola nakoniec naplno ,,odspievaná” samotnou speváčkou, ktorá zrazu opäť zázračne počula. Hmmmm, žeby aj diva ako Mariah používala len obyčajný štúdiový playback? :)

PS: Púšťajte, len ak vám neprekáža cítiť sa za niekoho trápne!

Video: YouTube | Foto: drwallpaper.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)