Okolo mena Kataríny Knechtovej sa toho po odvysielaní piatej série speváckej šou Superstar povedalo či napísalo viac než dosť. Môže za to prepuknutie vzťahu s jedným z účinkujúcich, a teda o 19 rokov mladším Petrom Borkovcom. 

Po tom, čo si dvojica z televíznej šou prešla náročným rozchodom, sa na verejnosť vyplavila nečakaná informácia – sú znova spolu. Tento fakt sprevádzali aj pikošky zo zákulisia, podľa ktorých mala za celým dočasným ukončením ich romániku stáť práve Petrova mama. Viac informácií nájdete >>>TU<<<.

Katka Knechtova Petr Borkovec

Fanúšikovia ani nedýchali…

Katarína sa najnovšie postarala o sekundy plné hrôzy. Po tom, čo sa Borkovec po prvýkrát vyjadril na tému ich spoločného dieťaťa, sa totiž úspešná slovenská speváčka rozhodla oznámiť novinku v jej živote naozaj zvláštnym spôsobom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Vyzeráme ako lesbický pár, ktorý čaká dieťa, ale v podstate aj ja som v očakávaní s jednou z najdôležitejších žien v mojom živote. Budem mama,“ predniesla Knechtová pod záberom, kde drží svojej sestre tehotenské bruško. V tom však uviedla veci na pravú mieru. „Krstná mama,“ upresnila na záver. Budúcej mamičke zo srdca gratulujeme a ty, Katka… Uf… toto nám nerob!😂

Zdroj/Foto: Katarína Knechtová, Petr Borkovec