Na internet “preniklo” zarážajúce video, zachytávajúce neočakávaný rozruch na kastingu americkej verzie speváckej šou Superstar. Aktuálna séria bola náhle prerušená kvôli úniku plynu, na ktorý ako prvá upozornila svetoznáma hudobníčka Katy Perry, sediaca v porotcovskom kresle. Ako to celé prebiehalo?

Po tom, ako populárna plavovláska zacítila v miestnosti čudný zápach, boli okamžite vykonané rýchle opatrenia s cieľom evakuovať budovu. Prihlásení súťažiaci tak zažívali chvíle hrôzy, keďže nikto netušil, ako sa bude desivo vyzerajúci incident ďalej vyvíjať.

Katy Perry American Idol

Speváčka sa neskôr zrútila k zemi, no pri jej nohách stál tím sympatických hasičov, ochotných ihneď zasiahnuť. Pár minút nato vysvitlo, že mladí chlapíci v uniformách sa na kastingu neocitli náhodou, keďže aj oni sa uchádzajú o víťazstvo v tohtoročnej americkej Superstar.

hasiči

Kým niektorí diváci ostali z náhleho výjavu ako obarení, iní si nemohli nevšimnúť fakt, že sa Katy Perry počas omdlievania usmievala. Hoci poplach s únikom plynu pôsobil naozaj strašidelne, s veľkou pravdepodobnosťou sa jedná o poriadne zvláštnu televíznu upútavku na nastávajúce kolo, kde pred porotu vo veľkom štýle nabehne partia požiarnikov. Celú scénku si môžete detailne preskúmať v priloženom videu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: YouTube/American Idol