Športovca Karlosa Vémolu poznajú určite i nefanúšikovia MMA. Kontroverzný Čech vie totiž zakaždým prekvapiť nejakým škandálikom, ktorý sa pretriasa v médiách. Najnovšie sa však jeho meno spája so správou úplne iného charakteru.

Počas minulého leta Karlos Vémola a jeho slovenská priateľka Lela Ceterová prekvapili správou o rozchode, o čo sa mali postarať zápasníkové úlety s inými ženami. Dvojica však bez seba dlho nevydržala – nielenže sa o pár mesiacov dala znova dokopy, ale svoju lásku v decembri spečatila zásnubami.

Aktuálne je už známe, že rodičia ročnej Lili posunuli svoj vzťah opäť na vyššiu úroveň – ich rodinka sa čoskoro rozrastie o ďalšieho člena. Radostnú novinku vyzradil samotný Karlos v poslednom vydaní jeho Karlos Show, kde sa mierne prekecol. ,,Som tehotná,” športovec počas natáčania prečítal správu od Lely, ktorá následne dodala: ,,Nikomu to hlavne nehovor,” s úsmevom citoval Terminátor z Olomouca, ktorý má z predchádzajúceho vzťahu syna Karla a nevlastnú dcéru Sky.

Očakávanie bábätka potvrdila pre portál zivotvcesku.cz aj prsnatá blondínka. ,,Teraz potrebujem najmä oddych a byť v pokoji. Veľmi sa tešíme. Ešte je ale priskoro hovoriť, v akom som týždni, je to citlivé,” uviedla slovenská playmate. Srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: zivotvcesku.cz | Foto: Instagram/karlos_terminator_vemola, lela_ceterova_official