Československá telenovela prišla konečne do šťastného konca! Modelka Lela Ceterová a MMA zápasník Karlos Vémola si vo štvrtok (28. júla) povedali svoje vytúžené áno.

Karlos zbalil Lelu približne pred štyrmi rokmi cez Instagram. Odvtedy sa dvojici stihla narodiť dcérka Lili, ku ktorej v decembri pribudol braček Rocky. Vo Vémolande sa za ten čas striedala dokonalá idylka, obvinenia z nevery, drsné hádky, odlúčenia, zblíženia, ďalšie rozchody a udobrenia… až sa napokon kontroverzný pár rozhodol svoju lásku spečatiť manželstvom.

Na udalosť, ktorú známi zaľúbenci vyhlasujú za svadbu storočia, bolo pozvaných približne 200 hostí. Okrem klasiky čakala na svadobčanov bohatá kvetinová výzdoba, popolnočný ohňostroj, raper Rytmus či dokonca kolotoč! Suma za oslavu v občianskej plavárni sa podľa portálu Topky.sk šplhá na 80-tisíc eur!

Počas celej slávnosti manželia postupne zverejňovali zábery aj na Instagrame. Fanúšikovia tak už včera mohli vidieť Lelu v kráľovských svadobných šatách, ktoré doplnila diamantovými šperkami a, samozrejme, korunkou. A kým príťažlivá blondínka neostala nič dlžná ani svojej povesti milovníčky hlbokých výstrihov – veľké prsia jej z dekoltu doslova kypeli, športovec v elegantnom čierneho obleku prekvapil oholeným strniskom. Pozrite sa, ako vyzerali Lela a Karlos v ich vzácny deň!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Leline šaty spredu si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/lela_ceterova_official, karlos_terminator_vemola