Hotová telenovela! To, čo sa aktuálne deje medzi MMA zápasníkom Karlosom Vémolom a modelkou Lelou Ceterovou, by nevymysleli ani najskúsenejší latinskoamerickí scenáristi. V ďalšom pokračovaní príbehu o kontroverznej dvojici sa dozvedáme, prečo si športovec myslel, že ho blondínka podvádza s dobrým kamarátom.

Drámu okolo dnes už bývalého československého páru rozpútalo obvinenie z nevery. Karlos Vémola sa domnieval, že ho mamička dvoch detí podvádza s jeho blízkym kamarátom, ktorého manželka rovnako ako Lela porodila iba nedávno. Po krutom zistení sa Terminátor v amoku prihovoril fanúšikom na Instagrame, kde vysvetlil dôvody, prečo vzťahu s Ceterovou definitívne odzvonilo.

O pár hodín neskôr úspešný bojovník video vymazal a verziu o Lelinej údajnej nevere zmenil. O slovo sa prihlásila i modelka, avšak prostredníctvom Instagramu svojej kamarátky, nakoľko jej mal Karlos vziať telefón. ,,Po tom, čo si ma zbil a v náručí som mala mesačného Rockyho. Mám z teba strach. Ešte si mi zobral môj mobil,“ znie úryvok z príspevku, v ktorom Lela neobišla ani Vémolove „kur*y“.

Do nezhôd medzi dvojicou bol zapletený aj Karlosov ženatý kamarát. Išlo však o krivé obvinenie, pričom neprávom ho mala očierniť práve Lela, ktorá si vraj pod jeho menom uložila do telefónu číslo skutočného milenca. ,,To, že to hodila na pána Kaisera, ma voči nemu mrzí, ale v tú chvíľu, keď mi povedala – Mám milenca, áno, stretávame sa, sťahujem sa, je to pán Kaiser – tak som nemal jediný dôvod jej neveriť, že to nie je on,“ uviedol pre Extra.cz MMA zápasník.

,,Pani manažérka bude musieť zachrániť Lelinu reputáciu, asi ju mrzí, čo sa stalo. Lela nepopiera, že sa s niekým stretávala a určite to nemôže mrzieť nikoho viac ako mňa. O to viac, že sa v šestonedelí snaží odísť s dvomi deťmi za niekým iným,“ vyjadril sa Karlos, ktorý dodal, že chce hlavne to, aby bola jeho bývalá partnerka pre Lili a Rockyho tou najlepšou mamou.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/lela_ceterova_official, karlos_terminator_vemola