Karin Qayumová sa zaradila medzi najúspešnejšie detské herecké hviezdy súčasnosti. Môže za to stvárnenie postavy komunikatívnej študentky Niny v markizáckom rodinnom trháku Oteckovia, kde sa 14-ročná tmavovláska zapísala divákom do pamäti s bohatou kučeravou hrivou. Keď ju ale na chvíľku “zhodí”, mení sa takmer na nepoznanie.

Seriálová dcéra Vlada Kobielskeho a Zuzany Mauréry sa na nepozornosť okolia určite sťažovať nemôže. Okrem toho, že ju len na Instagrame sleduje už takmer 150-tisíc fanúšikov, záujem dokáže vyvolať i jej atraktívny exotický vzhľad.

Karin Qayumova

Karin je na scéne už tretí rok a my preto môžeme sledovať, ako z mladučkého dievčaťa rastie dospievajúca slečna. S tým idú ruka v ruke experimenty so zovňajškom, s ktorými jej trošku pomáha mamina. Tá totiž vlastní kadernícky salón a už na prvý pohľad je jasné, že s dcériným három musí byť radosť pracovať.

Markizáčka si okúsila účes s vyžehlenými vlasmi, s ktorým pôsobí o niečo staršie a vyspelejšie. Ani líčenie nie je obľúbenej herečke cudzie a na najnovších fotkách by ste ju na prvé pozretie možno ani nespoznali.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Karin Qayumová

Zdroj: Oteckovia.markiza.sk | Foto: Markiza.sk, Instagram/Karinkaqayumova