Hviezda desiatej série markizáckej reality show Farma Karin Dvořáková rozhodne nepatrí medzi slečny, ktoré by líčidlami šetrili. Dokonalý zovňajšok sa v rebríčku jej priorít očividne nachádza na vrchných priečkach, nakoľko atraktívna brunetka už na ceste za skvelým vzhľadom podstúpila niekoľko úprav. Ako ale vyzerá tvár slávnej Karin bez štipky make-upu?

Karin sa preslávila nielen mimoriadne sebavedomým a úprimným prejavom, ale i krivkami, aké by jej mnohé ženy mohli závidieť. Perfektnú postavičku nedávno dokonca doladila plastickou operáciou poprsia, vďaka ktorej sa stala pre pánov doslova neprehliadnuteľná.

Karin

Karin slabosť pre výrazné líčenie a extravagantný imidž nikdy neskrývala – už počas pobytu v rybárskej osade bola pre svoju lásku ku kozmetickým procedúram spoluhráčmi neraz atakovaná. Najnovšie sa ale zvodná Bystričanka rozhodla ukázať pleť bez akýchkoľvek úprav či trendy filtrov.

Pri pohľade na bývalú farmárku si však niektorí fanúšikovia okamžite všimli jeden nečakaný detail. ,,Zdá sa mi to, či máš pehy? Milujem pehy na babách a riadne sa ti hodia,” prekvapene a zároveň nadšene zareagovala jedna z obdivovateliek.

Karin

Populárna tmavovláska prezradila, že pod kopou líčidiel jej prirodzenú tvár skutočne zdobia roztomilé pehy – avšak vraj len počas slnečných mesiacov. Priaznivci Karin Dvořákovej sa tak priklonili k názoru, že sa má známa influencerka určite čím pochváliť aj bez make-upu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/Karinnett