Extravagantnú kočku z Banskej Bystrice si mnohí diváci pamätajú ako priebojnú účastníčku desiatej série reality show Farma. Hviezda Karin Dvořákovej ale ani po vypnutí kamier rozhodne nevyhasla, práve naopak – atraktívna brunetka si fanúšikov získava najmä vďaka odvážnej prezentácii na sociálnych sieťach.

Karin z Farmy sa nikdy netajila tým, že v jej živote zohrávajú veľmi dôležitú rolu dokonale upravený vzhľad a štýlové outfity. Mladá kráska v priebehu uplynulých mesiacov dokonca podstúpila niekoľko estetických úprav, pričom najvýraznejšou bola zrejme plastická operácia poprsia. Bývalá farmárka sa tak môže pochváliť postavičkou, za akou sa na ulici otočí nejeden muž.

Po dlhšej odmlke sa Karin znovu odhodlala uverejniť poriadne pikantný záber, zachytávajúci neprehliadnuteľné prednosti len v spodnom prádle.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Tmavovláska zhodila oblečenie a priaznivcov ohúrila šteklivou snímkou takmer celej postavy bez šiat. Nielen pánskemu publiku určite udrie do očí poriadne žhavý dekolt, akým sa nemôže popýšiť každá žena. Tak čo poviete, dámy, brali by ste takéto krivky? :)

Záber obnaženej Karin Dvořákovej nájdete —TU—

Zdroj/Foto: Instagram/Karinnett