Od jubilejnej Farmy X, v ktorej proti sebe bojovali bežní ľudia a známe tváre slovenského šoubiznisu, ubehli tri roky. Za ten čas sa toho v živote súťažiacej Karin z Banskej Bystrice premlelo nazaj veľa. Najväčšia zmena však príde už o pár dní – z influencerky sa čoskoro stane mamička.

Život známej exfarmárky prešiel po Farme skutočným prerodom. Z blondínky sa stala čiernovláska a z divokej párty ženy Karin Dvořákovej spokojná manželka, ktorej začiatkom novembra pribudlo priezvisko Hegedüs.

Karin s polovičkou Marekom už odpočítavajú posledné dni do kráskinho pôrodu. Ešte predtým sa stihli presťahovať z Košíc do hlavného mesta, kde sa tešia z nového bytu. Budúca mamička sa fanúšikom snaží mapovať všetko, čo ich zaujíma, a tak im ukázala i číslo, ktoré aktuálne svieti na jej váhe.

V deviatom mesiaci tehotenstva váži dlhonohá dračica 72,6 kilogramov. ,,Verte neverte… bežne som vážila 62 – 64,“ Karin napísala k fotke, na ktorej vzhľadom na jej vysokú postavu možno vidieť naozaj neuveriteľné číslo. So zhadzovaním popôrodných kíl tak Karinka problém mať rozhodne nebude.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/karinnett, marek_hegedus