Karin Dvořáková zavesila na sociálnu sieť nevinný záber, kde ju môžeme vidieť len krátko po zužovaní tváre. Jej fanúšička si však okamžite všimla malý detail, ktorý ju poriadne pobavil. Karinka, čo to tam, preboha, máš?!

Mladá ex-farmárka sa netají tým, že si k svojmu terajšiemu výzoru dopomohla nejedným zákrokom. Po napichaní pier, plastickej operácii pŕs či zúžení tváre sa tak môže tešiť stovkám komplimentov zo strany fanúšikov, ktorých najnovšie “nakŕmila” ďalšou unikátnou selfie.

Karin však na svojej fotografii zachytila niečo, čo prekvapilo neznámu dievčinu. Je to práve Bystričankine na pohľad navinné malé tetovanie, vynímajúce sa na jej ľavom zápästí.Karin, ty máš na ruke vytetovaný pe**s?” Spýtala sa zarazená fanúšička.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Na otázku, či má kontroverzná brunetka skutočne vytetovaný mužský pohlavný úd, sa rozhodla okamžite zareagovať i ona sama. Napriek tomu, že Karin uviedla, že sa jedná o malého zajačika, nech sa na to pozrieme akokoľvek, stále tam už budeme vidieť len to jediné. A čo tam vidíte vy? 😃😃😃😃

Zdroj/Foto: Instagram/Karinnett