Extravagantná kočka Karin Dvořáková sa bezpochyby stala jednou z najvýraznejších postáv výnimočnej desiatej série Farmy. Po tom, ako opustila hru o 75 tisíc eur tesne pred bránami superfinále, pustila sa rovno do verejných vyjadrení a prezentácií svojej osoby.

Neprehliadnuteľná blondínka naďalej pokračuje štýlom sebe vlastným a po oficiálnom odvysielaní jej vyhadzovu sa naplno pustila do budovania silnej fanúšikovskej základne. Avšak podľa toho, s akým sebavedomím a charizmou vystupovala ešte počas účinkovania v slávnej reality show, môžeme usúdiť, že o tejto mladej kočke milujúcej líčenie a módu toho budeme ešte zrejme veľa počuť.

karin farma

Už počas pobytu v rybárskej osade sa počet Karininých sledovateľov na sociálnej sieti každým dňom zvyšoval. Teraz po návrate domov si ale zrejme kráska povedala, že svoju novopečenú slávu musí nejako využiť. Krátko po zverejnení jej vypadnutia v rozhodujúcom súboji s Petrom Harezníkom sa plavovláska ukázala tak, ako ju z televíznych obrazoviek nepoznáme.

Nie je žiadnym tajomstvom, že štýl života, aký vedú súťažiaci počas pobytu na Farme, je dosť vzdialený od ich pravej reality. Hoci sa samotná Karin aj v rybárskej osade veľmi rada predvádzala perfektne nalíčená a upravená – na nejaké extra dokonalé outfity tam veľký priestor nemala.

karin farma

Legendárna farmárka si preto tento nedostatok kompenzuje ihneď po opustení súťaže. V deň veľkolepého finále sa fanúšikom ukázala v trendovom kožúšku, vysokých čižmách, pričom nechýba ani luxusná kabelka či dokonale upravené nechty i vlasy. Nech sa páči – toto je pravá Karin Dvořáková v celej svojej kráse.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

karin farma

Zdroj/Foto: Instagram: Karinnett