19. ročník odovzdávania cien Osobnosť televíznej obrazovky sa len tak hemžil nádhernými dámami v luxusných róbach, pričom za svoju naj môžete ešte stále hlasovať v našej ankete, ktorú nájdete — TU —. Z radu prítomných krások však určite vytŕčala herečka Karin Haydu!

Na prestížnom galavečere, ktorý diváci zniesli pod čiernu zem, nechýbala ani jedna z najkrajších Sloveniek Karin Haydu. Pôvabná herečka tak pri tejto príležitosti neostala svojej povesti príťažlivej šelmy nič dlžná a vsadila na extravagantnejší outfit.

Karin Haydu

Keďže brunetka, ktorá minulý týždeň oslávila 42. narodeniny, si je svojich predností veľmi dobre vedomá, neváha ich ukazovať ani očiam verejnosti. Výnimkou nebol ani OTO 2018, kde Karin zavítala vo výraznej modrej róbe s neprehliadnuteľným dekoltom, aký by jej mohla závidieť nejedna dáma.

Napriek tomu, že v novej budove SND v Bratislave hviezdilo množstvo známych krások, ako Jasmina Alagič, Veronika Cifrová-Otrihoňová, Mary Bartalos či Mária Čírová, Karin ich svojím vystaveným výstrihom rozhodne strčila do vrecka, pričom pánom mohli pri pohľade na ňu oči vypadnúť! :)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Karin Haydu

Zdroj/Foto: Instagram/karinhaydu