Už pri Farme 10 bolo z obrazoviek jasné, že Karin Dvořáková, ktorá súperila s celebritami, je veľmi kontroverzná a otvorená postavička. Nebojí sa prejaviť svoj názor a zároveň spôsobiť rozruch aj maličkosťami. Najnovšie sa pochválila manikúrou – tá spustila drsnú konverzáciu o gýči.

Jemná francúzska manikúra či dlhé neónové nechty – každá žena preferuje niečo iné. Karin Dvořáková sa rada vystatuje výraznými pazúrikmi, ktorými najnovšie spôsobila doslova ošiaľ. Sama v storíčkach ukázala, akú pozornosť si táto úprava získala.

Karin Dvorakova bez mejkapu

Dlhé gélové nechty, ktoré kombinujú krikľavú žltú a čiernu farbu s plameňmi a trblietkami. Extravagancia, na akú by mnoho dám odvahu nenašlo, no tmavovlasá exfarmárka má dosť guráže na to, aby si takúto manikúru nielenže dala spraviť, ale následne si ju po tom, čo sa do nej obuli ľudia z Instagramu, mala gule aj obhájiť.

,,Nemám slov. Po dlhej dobe… proste WAU! Čo poviete?” napísala temperamentná kráska ku snímke svojich nových nechtov, načo sa spustila vlna kritiky o tom, že takáto ozdoba rúk vyzerá ako gýč.

,,Ja nechápem, čo sa sem pcháte keď má ani nesledujete,” rozčúlila sa rodáčka z Banskej Bystrice, pričom sa ďalej pokúsila vysvetliť, že neznámi hejteri dehonestujú šikovnosť jej manikérky. ,,Ja to úplne chápem. Nie je to typ nechtíkov “bežného nosenia”. Tento gýč v zahraničí je bežný. Mňa len nahnevalo, že ste tým urazili nielen mňa, ale aj prácu nechtárky, ktorá bola nie jednu, ani tri hodiny. Názor sa dá napísať slušne,” zastala si detailne odvedenú robotu, ktorou sa bude pár dní pýšiť. Je však potrebné dodať, že sa našli i dámy obľubujúce takýto trend. A ako ste na tom vy – ako sa vám páčia Karinine nové pazúriky? Svoj názor nám môžete napísať do komentárov na Facebooku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/karinnett