V piatok večer sme videli asi najsledovanejší duel v histórii desiatej série Farmy. Vypadnutím vytrénovaného modela sa však táto udalosť ani zďaleka neskončila. Takmer bezprostredne po boji sa totiž začali internetom šíriť negatívne ohlasy týkajúce sa obidvoch súťažiacich. 

Niektorí diváci si počas duelantských disciplín všimli isté nevysvetlené nezrovnalosti. Krátko nato sa preto roztrhlo vrece s reakciami rôzneho druhu či dokonca drsnými obvineniami. Kým Martina Šmahela mnohí označili za zbabelca, ktorý sa v súboji s blondínkou vraj naschvál vzdal, samotnej víťazke sa tiež ušla nepríjemná kritika.

farma

“Vyhrala si síce zaslúžene, bola si lepšia. Ale mrzí ma, že Martin prehral práve s tebou, lebo celou farmou len plávaš ani nevieš ako. Nič si poriadne neurobila, len ohováraš a nadávaš,” napísal k príspevku po Karininom víťazstve jeden z komentujúcich. Týmito slovami tak narážal na veci, ktoré boli plavovláske počas účinkovania vo vidieckej reality show už neraz vytknuté.

Najmä mužské osadenstvo sa totiž do mladej kočky viackrát navážalo kvôli tomu, že na statku príliš ruku k dielu nepriložila. Za časté flákanie sa či podrezaný jazyk si Karin dokonca vyslúžila aj dohováranie od vlastnej matky, ktorá jej počas nedávnej návštevy vyčistila žalúdok pre spôsob, akým sa v súťaži prezentuje.

karin farma

Na pripomienky od divákov napokon zareagovala aj samotná Karin, ktorá sa obhájila tým, že z jej strany nejde o ohováranie, len o vyjadrenie vlastného názoru. Táto poznámka neostala bez odozvy, pričom ďalší fanúšik zanechal blondínke vyčítavý odkaz. “Povieš, ale za chrbtom. Nebudem písať presne kedy a čo, ty sama musíš vedieť, či to bolo vždy všetko povedané úprimne a do očí.” Hoci sa mnoho ľudí z výsledku posledného duelu úprimne teší, stále sa nájdu takí, ktorým Dvořákovej prehnaná otvorenosť a lenivosť akosi nedajú spávať.

               Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                        ho >>>TU<<<

farma smahel karin

Zdroj/Foto: Instagram/karinnett

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.