Tím odborníkov v šou Svadba na prvý pohľad dal dokopy sympatickú študentku a charizmatického modela. Vo veľkom finále sa Karin a Dušan rozhodli pokračovať ďalej vo vzťahu, teraz je však všetko inak — televízni manželia sa rozišli!

Karin a Dušan boli prvý pár, ktorý profesionáli spojili v markizáckom experimente. Dvojica si okamžite získala mnohých fanúšikov a viacerí Slováci držali zaľúbencom palce. Aj keď v poslednej epizóde Svadby na prvý pohľad hrdličky ostali spolu a všetko vyzeralo ružovo, opak bol pravdou.

dusan a karin svadba

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Partneri sa rozišli a každý už kráča vlastnou cestou. ,,Na finálnom rozhodnutí sme si povedali, že sa chceme naďalej spoznávať. Chceli sme zistiť, či sa to prehĺbi do lásky mimo kamier alebo to ostane len pri priateľstve. Stretávali sme sa, ale po čase sme zistili, že každý sme iný a naše priority a životný štýl sú natoľko rozdielne, že sme sa rozhodli ostať kamarátmi,“ prezradila Karin pre web markiza.sk.

,,Po šou sme sa ďalej stretávali a pracovali na vzťahu. Chcel som tomu dať šancu, pretože jeden mesiac natáčania bolo príliš málo na to, aby som to zabalil hneď na začiatku. No po čase, keď som bol bez Karin, necítil som, že by mi chýbala. Čiže nebola pre mňa tá pravá,dodal ženích, ktorý so svojou televíznou manželkou naďalej ostáva v kontakte.

dusan a karin svadba

Zdroj|Foto: markiza.sk, Instagram/itskarinroth