Mená Karin Dvořáková a Daniela Urbanová sa do povedomia širokej verejnosti dostali vďaka účasti v minuloročnej desiatej sérii reality šou Farma, kde boli súťažiaci rozdelení na bohatých a chudobných. Hoci od ukončenia poslednej klapky ubehol len necelý rok, známe krásavice sa stihli zmeniť na nepoznanie.

Púť dvoch večne vysmiatych blondínok bola prerušená až tesne pred bránami finále, avšak kočky po vypadnutí hlavy nevešali. Karin s Dadou ostali dobrými kamarátkami aj po skončení natáčania a z času na čas sa spoločne vyskytnú na nejakej parádnej akcii.

Dada Urbanová Karin Dvorakova
Takto dievčatá vyzerali tesne po skončení desiatej série Farmy

Kým 26-ročná Bystričanka sa od začiatku netajila tým, že túži po radikálnej zmene imidžu, u jej mladšej kolegynky korekcie prebiehali miernejšie. Karin sa tak krátko po Novom roku odhodlala absolvovať niekoľko zákrokov na tele, kedy si nechala upraviť poprsie, pery či prefarbiť vlasy. Pre splnenie predstáv o dokonalom výzore si neváhala ľahnúť pod nôž zdôrazňujúc, že umelý výzor je presne to, po čom skutočne túži.

Karin Dvorakova Farma

V prípade Daniely sa tiež dá hovoriť o obrovskej premene vizáže, avšak manikérka zo Šale sa na cestu za príťažlivosťou vybrala o trochu prirodzenejšou cestou. Napriek tomu, že priznala plastickú operáciu poprsia, postavičku si vyrysovala usilovným makaním vo fitku a skôr než injekcie uprednostňuje výrazné líčenie. Okrem toho si telo nechala dozdobiť neprehliadnuteľnými tetovaniami, čo z nej spravilo poriadnu šelmu.

Obidve kočky sa po dlhšej dobe ukázali znovu spolu a mnohým ľuďom tak mohla padnúť sánka. Bývalé farmárky majú od svojho niekdajšieho výzoru na míle ďaleko a od pobytu v rybárskej osade sa zmenili takmer na nepoznanie, pričom výrazné telesné proporcie vo vyzývavých šatách rozhodne skrývať nemienia. Tak čo poviete, sekne im to spolu?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Karin Dvorakova Dada Urbanová

Celú fotku si môžete pozrieť —TU—

Zdroj: Instagram/karinnett | Foto: Instagram/karinnett, urbanovadada