Jednou z najpočúvanejších slovenských interpretiek je 25-ročná hitmakerka Simona Hegerová, ktorá si svojou hudbou podmanila fanúšikov rôznych vekových kategórií. Populárna kráska však teraz priznala, že sú jej hlasivky v ohrození.

Nie je nič neštandardné, keď po dlhodobej námahe hlasiviek dochádza k problémom, s ktorými speváci často zápasia. V minulosti kvôli zdravotným ťažkostiam prerušila koncertné turné napríklad Tina a len prednedávnom s podobnými peripetiami fanúšikov žiadala o pomoc Dominika Mirgová. Teraz sa ozvala aj spomínaná chameleónka Sima.

Po tom, čo jedného zo sledovateľov obdivovanej umelkyne zaujímalo, ako sa nadaná Trnavčkana má, Simona priznala ťažkosti. ,,Mám sa super, ďakujem! Teda až na to, že posledný mesiac mám problém s hlasivkami,“ uviedla. Avšak nakoľko ide o jej pracovný nástroj, nič nenecháva na náhodu.

,,Zajtra ma čaká vyšetrenie u foniatra a budem sa dnes asi celý večer modliť, aby to nebolo na operáciu,“ prezrádza pôvabná skladateľka, ktorá hudbe zasvätila celý svoj život. Fanúšikom ostáva len dúfať, že nepôjde o nič vážne a zlato v hrdle nebude ohrozené.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/simonahegerova