Už je tomu päť rokov, čo Dominika Mirgová priviedla na svet svojho synčeka. A tak sa po tejto dlhej dobe na povrch vynára otázka, či sa Peťko v blízkej budúcnosti náhodou nedočká súrodenca, keď tu máme ten babyboom. 

Dominika Mirgová odštartovala svoju hudobnú dráhu v súťaži SuperStar v roku 2007. Potom, čo sa umiestnila na krásnom striebornom mieste, rok nato vydala debut nazvaný Dominika Mirgová. Speváčke trvalo ďalších 5 rokov, kým sme sa dočkali albumu #Nová. Následne prišlo na rad mamičkovanie, keď sa jej v 2015-tom narodil syn Peter. Presne o rok už začala Domča dobýjať rebríčky songami z albumu Armáda a od minulého roka si môžeme vychutnávať jej najnovšie piesne z CD Toto som ja.

Naozaj nádherná kariéra, počas ktorej blondínka získala mnoho ocenení, ako napríklad Eurodanceweb Award 2012 za najlepšiu slovenskú tanečnú skladbu roku 2012. Okrem toho má Dominika vlastný merch, tanečné štúdio v Trnave a čo je najdôležitejšie, výborné rodinné zázemie. Tak kedy je lepší čas na ďalšie dieťatko, ak nie teraz?

Dominika Mirgová s manželom a synom

Dominika na Instagrame nechala svojim fanúšikom priestor na ich dotazy. A, samozrejme, že zaznela otázka, či s manželom neplánujú druhé bábo. ,,Nie, nie! Stačí mi zatiaľ to jedno moje a deti v rodine,“ odpovedala talentovaná interpretka, priznávajúc, že je aj dvojnásobnou krstnou mamou. V okruhu jej blízkych priateľov je tiež ešte batoľa, ktoré si blondínka neuveriteľne obľúbila. ,,Mám dokopy štyri deti,“ píše s pobavením nad prepočtami deťúreniec vo svojom živote. ,,Ďakujem, ja som takto spokojná,“ úspešná SuperStaristka uzavrela tému dieťaťa, čím dala jasne najavo, že ďalej pokračuje v perfektne rozbehnutej kariére.

Foto/Zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial