Jemné, minimalistické a najmä netradičné sú nové snímky Khloé Kardashian, ktoré nafotila pre časopis Harper’s BAZAAR. Mnohí fanúšikovia sú zvyknutí na to, že Khloé vyzerá vždy upravene, má nalakované nechty, dokonalý make-up a ihličky, ktoré ju opticky predĺžia a zoštíhlia. Kardashianka sa však teraz ukázala v úplne inom svetle a my doslova čumíme!

Khloé Kardashian nafotila pre časopis Harper’s BAZAAR fotky, z ktorých sme nadšené. Stylisti nechali vyniknúť jej prirodzenú krásu, čím snímky získali jemnosť a dokonalý pôvab. Na žiadosť časopisu a módneho režiséra Kerryho Pieriho, Khloé súhlasila s tým, že na fotkách bude mať minimum make-upu a bude pózovať bosá. Okrem iného sa čitatelia môžu dozvedieť aj niekoľko zaujímavých a súkromných záležitostí z jej života.

Celebritka v rozhovore spomína svoju veľkú lásku Lamara či problémy s váhou. Vyjadrila sa, že odkedy schudla 18 kíl, ľudia z módneho biznisu jej venujú oveľa väčšiu pozornosť. Predtým, ako schudla, pre ňu stylisti nemali vhodné čísla, a preto s ňou mali omnoho viac starostí, než s jej sestrami. „Vždy ma ranilo, keď mi povedali, že pre mňa nemajú vhodné číslo alebo s tebou nejdeme fotiť, lebo si tlstá,ˮ spomína Khloé.

❤️ @harpersbazaarus

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

 

Ako to už v živote býva, tí, čo kedysi s Khloé nechceli spolupracovať a zavrhli ju, sa teraz o ňu bijú a žiadajú, aby robila reklamu aj ich značke. Modelka ich však s úsmevom na tvári posiela do … kade-ľahšie. :) Práve preto, že je zo všetkých sestier tá najúprimnejšia a nedáva si pred ústa servítku, má možno viac neprajníkov. Na druhej strane, jej účty na Instagrame, Facebooku či Twitteri hovoria o opaku. Khloé má 50 miliónov sledovateľov a možno práve pre jej otvorenosť a prirodzenosť ju majú ľudia radi.

Koniec koncov, ukazuje sa, že ani hviezdy to nemajú v živote ľahké. Sú sledované na každom kroku, novinári z bežnej veci urobia obrovskú bublinu a ustrážiť si súkromie je priam nadľudský výkon. Khloé prezradila, že keď ste slávni aj taká bežná vec, akou je randenie, je zložitá. Na druhej strane si myslíme, že práve klan Kardashianových si užíva slávu a pozornosť verejnosti ako nikto iný.

Barefoot for @HarpersBazaarUS

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

 

 

Foto: Instagram, hdwallpapers.im

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gabi
Správni ľudia, hudba, šport, more, to sú hlavné veci, ktoré ju dôkážu nakopnúť. Rada si užíva teplo slnka, zaujímavé krajiny, fotografovanie, šport a módu. Je detailistka a páči sa jej krása ukrytá v minimalizme. Vidí ju tam, kde si ju iný nevšimne. Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva, inšpiruje, čoho výsledkom sú ľudia príjemní, vzdelaní a inšpirujúci, tí sú prínosom pre tento vesmír.