V nedeľu večer sa v Amerike opäť zišla najväčšia smotánka, ktorú spojil galavečer Hollywood Beauty Awards. Ako už z názvu vyplýva, ceny sa odovzdávali za krásu, pričom jednou z nominovaných bola aj slávna Kim Kardashian. Známa brunetka tak svojej kontroverznej povesti neostala opäť raz nič dlžná.

Kim Kardashian snáď už ani nemá čím prekvapiť. Po tom, čo celý svet obletelo hviezdičkine domáce péčko, nikoho nešokujú ani jej nahé zábery, ktoré tak rada publikuje na sociálnych sieťach. V podobnom duchu si však uplynulú nedeľu najslávnejšia Kardashianka vyrazila aj do spoločnosti.

Svetom kolujú fotky kontroverznej Kim, ktorá Hollywood Beauty Awards poňala mierne eroticky. Na odovzdávanie cien totiž zavítala v poriadne úsporných šatách, a to najmä, čo sa týkalo vrchnej časť tela. Páni tak mohli oči nechať na kráskinom vystavenom hrudníku, ktorý ani zďaleka nepripomína lentilky pod kobercom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Napriek tomu, že to podľa názoru viacerých Kim poriadne prepískla a šaty si mala nechať len pre oči manžela Kanye Westa, treba jej dať recht, že nechala aspoň priestor fantázii a neprišla na udalosť úplne hore bez! :D

Kim vo vulgárnych šatách si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/kimkardashian

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.