Kapitán a pilot leteckej spoločnosti Qantas na trase z Melbourne do Los Angeles, počas letu šokoval všetkých cestujúcich. To, čo vyhlásil do palubného systému, by chcela počuť každá žena. 

Požiadať partnerku o ruku tak, aby na to do konca života nezabudla, nie je vôbec také jednoduché, ako by sa mohlo zdať. Kapitánovi Ellisovi však k tomu dopomohla práca vo výšinách. Keď mal práve službu na trase z Melbourne do Los Angeles, vedel, že je ten správny čas.

Na palube lietadla sedela aj jeho partnerka, ktorá sa chystala navštíviť svoju rodinu v južnej Amerike. Kedže vedel, že je pre neho tá pravá, rozhodol sa jej to zdeliť skutočne romantickým spôsobom!

Odrazu sa v lietadle ozvalo: ,,Kapitán Ellis má hlásenie pre veľmi špeciálneho pasažiera. Volá sa Ana a cestuje na návštevu svojej rodiny v južnej Amerike. Chcem sa preto uistiť, že sa so mnou vráti späť do Austrálie. Takže teraz, keď už mám vašu pozornosť, Ana vezmeš si ma?”

Z kapitánovho hlásenia nezostala šokovaná iba jeho milovaná polovička, ale i všetci pasažieri. Samozrejme, nenastala trápna situácia a Ana so žiadosťou na sobáš súhlasila. Bodaj by nie, veď po takej romantike túži snáď každá z nás.

Foto/Video: YouTube