Sympatickí manželia Kandráčovci sa pred necelým týždňom stali trojnásobnými rodičmi, keď hrdá mamina Erika priviedla na svet zdravé dievčatko menom Mária. Muzikálne nadaná rodinka spolu vždy pôsobí veľmi láskyplne a harmonicky, pričom prirodzenú vnútornú spokojnosť zjavne zdedil aj najnovší prírastok. Na prvú profesionálnu fotku rozkošného bábätka sa nebudete vedieť vynadívať!

Známy párik je zrejme veľkým milovníkom rodinných portrétov. Manželka speváka a huslistu Ondreja Kandráča totiž uchvacovala už počas tehotenstva dychberúcimi zábermi s bruškom a svoju osvedčenú fotografku si rodinka zavolala aj priamo do pôrodnice.

Kandráčovci rodina

,,Náš príbeh pokračuje. Ďakujem krásne našej milej Ľubke, že bola ochotná dôjsť za nami do pôrodnice a zachytiť našu veľkú radosť z malého uzlíčka. Ľubka sa venuje foteniu novorodeniatok a ide jej to naozaj skvele – z nášho uzlíčka lásky vytvorila naozajstný živý batôžtek,” rozplývala sa šťastná žienka krátko po pôrode.

Pri pohľade na dievčatko je jasné, že sa v hrejivom náručí rodičov cíti viac ako dobre. Mária zapózovala ako hotová princezná a svojou rozkošnou tváričkou by dokázala i ľady roztopiť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kandráčovci dieťa

Zdroj|Foto: Instagram/Erika_kandracova, Bibienfoto