Slovenský folklórny mág Ondrej Kandráč pred pár dňami verejne odtajnil novinku o očakávaní tretieho prírastku. A síce sa fanúšikovia správu o manželkinom tehotenstve dozvedeli až v januári, rodinka si radostné zvesti oznámila presne na Štedrý deň. Obľúbený muzikant v tej chvíli nemohol tušiť, akej podarenej reakcie sa dočká od rozkošnej dcérky Emky.

Ondrej Kandráč spolu s milovanou manželkou Erikou vychovávajú dve deti – dcéru Emu a syna Ondreja. K malým nezbedníkom v priebehu tohto roka pribudne súrodenec, o čom sa šikovné ratolesti dozvedeli priamo pri vianočnom stromčeku.

kandráčovci

Nadaný huslista podrobne opísal, ako prebiehalo oznámenie dôležitej informácie deťom, z čoho vznikol veľmi úsmevný príbeh. Malá plavovláska si priala objaviť pod stromčekom šteniatko, čo jej ale napokon dopriate nebolo. Namiesto nájdenia vytúženého psíka sa totiž dozvedela, že už o pár mesiacov bude mamine pomáhať kočíkovať bračeka alebo sestričku.

,,Emka do poslednej chvíle dúfala, a veľmi chcela psíka. Pozerala sa dole do garáže, či ten psík niekde nebreše, pozerala sa do svojej izbičky, do spálne, či niekde nie je v šatníku odložený. A keď sme im povedali, že budú mať súrodenca, tak Emka spontánne vykríkla: Ale veď to je lepšie ako pes!“ Ondrej si zaspomínal na vtipné, no zároveň rozkošné vyhlásenie dievčatka, tešiaceho sa z toho, že už onedlho nebude najmladšou členkou famílie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topstar.noviny.sk | Foto: Instagram/kandrac.ondrej