Obľúbený folklórny hudobník Ondrej Kandráč nemôže byť šťastnejší! O pár mesiacov sa popýši titulom trojnásobného otca, keďže jeho sympatická manželka Erika nosí pod srdcom ďalší prírastok. Spolu s kamarátmi Štefanom Skrúcaným a Erikou Judínyovou sa tak veselá partia pripravuje na spoločné kočíkovanie ratolestí, pričom pohlavia obidvoch bábätiek sú už rodičom známe.

Slovenský šoubiznis zasiahol neutíchajúci baby boom, pričom o najväčšie prekvapenie sa postarala tvár relácie Smotánka Erika Judínyová. Kým na markizáčku čakajú materinské povinnosti po prvýkrát v živote, jej menovkyňa a zároveň manželka nadaného huslistu Ondreja Kandráča sa do radostného obdobia vrhla po tretí raz.

Ondrej Kandráč rodina

Milovník ľudovej muziky okolo dieťatka veľké drahoty nerobí, keďže očakávané pohlavie malého klbka radosti neváhal verejne odtajniť. „Čakáme dievčatko. Je to obrovská radosť. Budú kamarátky s malou Skrúcanou. V lete budeme so Števom spolu moderovať Miss Šírava, tak budeme mať kočiare po pravej a ľavej strane, bude to zemplínsky babyboom,“ zavtipkoval si moderátor jojkárskeho zábavného programu Všetko čo mám rád.

všetko co mam rad joj

Dobrým kamarátom sa podarilo splodiť dievčatká v takmer rovnakom čase, čo im môže do budúcna priniesť kopec zaujímavých zážitkov. Už teraz je teda jasné, že Kandráčove deti Ondrík a Emka sa pripravujú na príchod sestričky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

ondrej kandráč tehotná manželka

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/kandrac.ondrej