Kedysi ich mená zapĺňali titulné stránky časopisov, dnes na zmienku o ich osobách natrafíme len zriedkakedy. Reč je o niekoľkých svetoznámych ikonách, ktorých sláva pred pár rokmi znenazdajky vyhasla. Kam sa podeli obletovaní fešáci z filmových trhákov či slávne hudobné superhviezdy?

Elijah Wood, Taylor Lautner, Britney Spears, Avril Lavigne alebo PSY. Tieto mená sa ocitli v českom rebríčku populárnych svetových celebrít, ktoré napriek obrovskej sláve časom akoby zapadli prachom.

PSY

Juhokórejský interpret so pseudonymom PSY sa stal fenoménom doby. Jeho hit Gangnam style napodobňovali milióny ľudí z celej planéty a napriek pokračovaniu vo vydávaní albumov sa na tento song už žiaden ďalší nechytal. Vysmiaty muž sa síce časom zo scény stiahol, avšak svoj vplyv využil aspoň na vyhľadávanie nádejných talentov a dnes sa živí ako producent.

psy gangnam style

Britney Spears

Mladučká kráska prerazila v 90-tych rokoch ako sladké neviniatko s tanečným hitom Baby one more time. Odvtedy vypustila do éteru niekoľko mega úspešných skladieb, no neskôr presedlala na pozíciu rebelky. Britney sa pred rokmi stiahla do ústrania, prekonala ťažký rozvod a psychické zrútenia, kvôli ktorým sa nejaký čas musela liečiť. Dnes síce v hudobnej tvorbe naďalej pokračuje, ale nestabilný zdravotný stav ju už na výslnie nepustí.

britney spears

Taylor Lautner

Ktorá slečna by nepoznala fešného vlčieho muža Jacoba z upírskej ságy Twilight? Americký herec s indiánskym vzhľadom sa dobre uchytil aj ako model a v čase najväčšej slávy ho na uliciach prenasledovali davy dychtivých obdivovateliek. Napriek nespochybniteľnému šarmu ale producentov nijak viac neoslovil a po veľkej role v romantickom trháku sa mu ušlo už len zopár menších úloh.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

taylor lautner

Elijah Wood

Elijah sa v hereckej brandži pohyboval od ôsmich rokov, pričom si na konto stihol pripísať niekoľko významných postáv. V tomto prípade sa ale dá zhodnotiť, že tá najúspešnejšia rola hobita Froda z Pána prsteňov bola jeho kariére napokon na príťaž. Kučeravý herec sa síce spred kamier úplne nevytratil, no keďže si ho všetci spájali už len so slávnou fantasy trilógiou, prijíma dnes radšej len menšie a vedľajšie ponuky.

elijah wood

Avril Lavigne

Kanadská speváčka ovplyvnila koncom 90-tych rokov zástupy mladých dievčat. Charakteristické sa pre ňu stalo rebelantské vystupovanie a chlapčenský imidž, po pár rokoch sa ale z rebríčkov hitparád strácala. Blondínku totiž postretol neľahký osud, kedy jej bola v roku 2014 diagnostikovaná lymská borelióza. Trvalo celé dva roky, kým sa z ochorenia dostala a mohla sa znovu pomaličky vracať k pracovným aktivitám.

avril lavigne

Zdroj: YouTube/TopTrendingCZ | Foto: YouTube