Televízna a rádiová moderátorka Miriam Kalisová sa krátko po rozpade manželstva s Martinom Šmahelom schádzala takmer rok s hokejistom Dušanom Pašekom mladším. Tento románik ale príliš šťastný koniec nemal, keďže dvojica šla napokon od seba, pričom bratislavský športovec nezaháľal a po rozchode s ďalšou partnerkou zbalil zase inú krásku.

Hoci sa 35-ročný útočník rád prezentuje po boku atraktívnych dám, jeho posledné vzťahy dlhšie ako jeden rok nevydržali. Pašek má tendenciu sa rýchlo zamilovať, no neskôr romantické snímky na Instagrame postupne sťahuje.

dušan pašek

Dušana Pašeka sa najnovšie podarilo zachytiť na kúpalisku, kde si s neznámou dievčinou údajne vymieňal časté nežnosti i bozky, svedčiace o novom romániku v jeho živote. Po nevydarenej známosti s moderátorkou Miriam Kalisovou a jej mladučkou následníčkou, Misskou Dominikou Grecovou sa tak známy fešák objavuje v spoločnosti tajomnej štíhlej brunetky, ktorej telo je neprehliadnuteľné už na prvý pohľad.

Tmavovláska sa nielenže pýši dokonalou postavičkou, jej netypické ozdoby na tele vypovedajú o tom, že je pravidelnou návštevníčkou tetovacích salónov. Príťažlivej slečne sa totiž na nohách vyníma niekoľko dekorácií, pričom tá na pozadí je asi najzaujímavejšou.

Zábery zamilovanej dvojice si pozriete —TU—

dušan pašek

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/Dusanpasek, Miriam.kalisova