Miriam Kalisová teda vie, ako upútať pozornosť! Po tom, čo jej krachlo manželstvo s fitness trénerom Martinom Šmahelom a neskôr aj vzťah s hokejistom Dušanom Pašekom, ostala kráska opäť single. Posledný rozchod s Pašekom, kedy ju vraj športovec vymenil za mladšiu Missku Dominiku Grecovú, má ale zjavne ešte stále v živej pamäti.

Minulý rok ostali viacerí ľudia prekvapení správou o nečakanom konci romániku Kalisovej a hokejistu Pašeka. Dôvodom vyhasnutia lásky mala byť mladučká Miss Slovensko 2018 Dominika Grecová, ktorá moderátorku nahradila.

dominika grecova

Pred pár dňami sa obidve dámy stretli na módnej prehliadke – zatiaľ čo modelka zažiarila na móle v poriadne odvážnom outfite, Miriam sedela v hľadisku a všetko pozorne sledovala. Ostražitému oku bývalej Pašekovej lásky tak nemohol uniknúť fakt, že Misske Grecovej akosi spod šiat všetko presvitalo, čo vraj Kalisovú nesmierne pobavilo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

kalisova

„Keď Dominika vyšla na mólo, Mirka sa neustále smiala na plné ústa a dokonca si ju nakrúcala na mobil,“ prezradil pre Nový čas jeden z účastníkov prehliadky, pričom Dominikine zábery z móla si môžete pozrieť  — TU —

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/miriam.kalisova, martinsmahel, allthatbeauty.com_atb