V máji minulého roka spôsobila moderátorka Miriam Kalisová poriadny rozruch, keď sa na hokejovom zápase Slovenska proti Nemecku verejne ukázala po boku nového priateľa. Plavovláska si už viac ako polroka užíva priazeň šéfa eventovej agentúry Michala Menkynu, s ktorým pôsobia veľmi zohrato a zamilovane. A hoci má markizáčka za sebou zopár nevydarených známostí, stále nestráca vieru v pravú lásku, o čom svedčí aj jej nedávne vyhlásenie.

34-ročná tvár relácie Reflex patrí medzi ženy, ktoré ani po trpkých skúsenostiach nehádžu všetkých mužov do jedného vreca. Po rozvode s fitnesákom Martinom Šmahelom a následnom krachu románika s bývalým hokejistom Dušanom Pašekom do toho Miriam znovu praštila s novým objavom.

Miriam Kalisová

Kalisová a Menkyna tvoria pár približne trištvrte roka a zdá sa, že dokonalej idylke vôbec nič nechýba. Večná romantička s príchodom nového roka venovala partnerovi nielen sladké vyznanie, ale zároveň prehovorila do duše všetkým ľuďom, ktorí by sa akokoľvek zamýšľali nad pravosťou hlbokých citov – pre tých má známa blondínka jasný odkaz.

,,Ďakujem za každú jednu slzu vyplakanú kvôli nešťastnej láske, pretože každá jedna slza ma doviedla presne sem. A vôbec ma nezaujíma, kde budem zajtra, lebo teraz som presne tu a to jediné je dôležité… Kde a s kým je každý z nás presne v tomto momente. A či sme s tým v súlade,” slobodná mamina počas dovolenky v Karibiku usúdila, že najdôležitejšie je užívať si vzájomnú blízkosť v prítomnosti bez obáv o budúcnosť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Miriam Kalisová priateľ

Zdroj|Foto: Instagram/miriam.kalisova