Obľúbený raper Kali momentálne prežíva zrejme najvydarenejšie obdobie v živote. Zatiaľ čo v súkromí sa jeho rodinka pred pár mesiacmi rozrástla o prvorodené dieťatko, v kariérnej oblasti žne novopečený otecko tiež jeden úspech za druhým. Slávny porotca zo šou The Voice však neustále dokazuje, že vie parádne prekvapiť.

Vo februári tohto roku sa koučovi speváckej súťaže The Voice Česko Slovensko nadobro zmenil celý život – milovaná priateľka Alica mu priviedla na svet rozkošnú princeznú Nelku, ktorej chutnučká tvárička postupne doslova zaplavila celý Kaliho Instagram.

Kali

Tisíce priaznivcov tak sledujú spoločnú cestu novopečených rodičov s vytúženou dcérkou, pričom zo sympatickej trojice vždy vyžaruje hlboká vzájomná láska a harmónia. Keďže je ale známy raper pracovne vyťažený na maximum, v domácnosti musia sem tam nastať nové pravidlá.

Kali sa najnovšie rozhodol spojiť kariérnu oblasť s tou súkromnou a pritiahnuť si obidve dôležité slečny priamo do štúdia šou The Voice. Do porotcovského kresla teda na chvíľu zasadla čerstvá mamina s Nelkou v náručí, z čoho vznikla jedinečná snímka – podľa spokojných tvárí členov rodinky sa zdá, že sa im v štúdiu naozaj páčilo.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

kali

Zdroj: Instagram/dezertkalimusic | Foto: Instagram/dezertkalimusic, YouTube