Hudobník Koloman Magyary, preslávený pod pseudonymom Kali, sa plošnému testovaniu celé mesiace vyhýbal. Koncom apríla ho ale povinnosti donútili PCR test na koronavírus predsa len absolvovať. Avšak na to, čo nasledovalo, zrejme pripravený nebol…

Obľúbený raper strávil uplynulé obdobie prevažne doma s rodinkou a keďže jeho pracovné povinnosti klesli na minimum, pravidelná návšteva mobilných odberných miest v jeho prípade nutná nebola.

Kali

S postupným uvoľňovaním opatrení sa ale hrdý otecko rozhodol vyšetrenie absolvovať a vybral si spoľahlivejšiu verziu vo forme PCR testu. Keď mu ale prišiel verdikt o pozitívnom výsledku, nestačil sa čudovať. Napriek povinnosti dodržiavať 14-dňovú karanténu sa preto radšej hneď objednal k lekárovi, kde podstúpil sériu vyšetrení.

,,Výsledok PCR testu z dneška, po tom, čo som išiel na rozbor krvi, röntgen pľúc a ďalšie testy… Dozvedel som sa, že som covid nikdy ani nemal, prehlásil šokovaný Kali, ktorého len pár dní po kladnom výsledku prekvapil negatívny ortieľ. Raper, nepociťujúci žiadne príznaky ochorenia, zarážajúcim spôsobom upozornil na to, že ani ospevované PCR testy nemusia občanom ukázať skutočnú pravdu o ich zdravotnom stave.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Dezertkalimusic