Včera sme vás medzi prvými informovali o radostnej správe – jeden z najobľúbenejších raperov Slovenska sa stal otcom. Kali s priateľkou Alicou sa tak tešia z krásneho dievčatka, pričom na jeho príchod na svet reagovalo tisíce ľudí a výnimkou neboli ani populárne osobnosti.

Už dlhšie bolo známe, že by sa Kaliho prvé bábätko malo narodiť v polke februára. Všetci preto v uplynulé dni s napätím čakali, kedy raper oznámi šťastnú novinu. Stalo sa tak včera doobedu, keď na svoj Instagram postol fotku, kde sa už s priateľkou Alicou tešia z malinkej Nelky. Tá si za pár hodín vyslúžila neuveriteľných takmer 70 tisíc lajkov.

Na dvojicu sa zrazu začalo pochopiteľne valiť množstvo gratulácií nielen z radu fanúšikov, ale i známych osobností. Svoju reakciu pridali napríklad raperov dvorný producent Peter Pann, speváčky Twiins, Sima, Celeste Buckingham, Tereza Kerndlová, Jana Kirschner, ďalej Zuzana Plačková, Jaro Slávik, Laci Strike či Lukáš Frlajs.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

V zástupe gratulantov ale, samozrejme, nechýbajú ani Kaliho konkurenti a zároveň kamaráti. Známi raperi, ako je Rytmus, Separ, Majk Spirit, Strapo, Majself alebo Slipo, taktiež precitli a svojmu kolegovi poslali pár hrejivých slov či emotikonov. Radosť pozerať na také krásne komenty!

Kali

Zdroj: Instagram/dezertkalimusic | Foto: Instagram/dezertkalimusic, queen.plackova, rytmusking

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.