Presne 15. februára sa obľúbenému slovenskému raperovi Kalimu navždy zmenil život. Sympatická priateľka Alica mu totiž deň po Valentínovi porodila prvorodenú dcérku Nelku, ktorá zaľúbencov ešte viac spojila. Priaznivci známej dvojice tak dychtivo sledujú každý nový príspevok týkajúci sa bábätka.

Kali v priebehu minulého roku oznámil verejnosti niekoľko dôležitých noviniek zo svojho života. Po ohlásení radostného očakávania potomka sa začali čoraz častejšie skloňovať slová ako svadba či koniec hudobnej kariéry. Narodenie vytúženej dcérky by tak v kariére porotcu The Voice malo znamenať prelomový moment.

Kali

Počet priaznivcov novopečeného otecka v poslednom období stúpa raketovou rýchlosťou. Mnohí si zamilovali nielen jeho skvelú hudobnú tvorbu, ale i úprimné vystupovanie a cit pre rodinu, pričom od momentu, ako sa stal raper otcom, ho začala verejnosť sledovať ešte viac.

Úplne prvá snímka nádhernej rodinky krátko po pôrode vyvolala hotový ošiaľ – fotka priamo z pôrodnice si získala takmer 80 tisíc lajkov a neskutočné množstvo gratulácií od fanúšikov i populárnych osobností.

Kali

Nádherným anjelikom sa už ale stihla pochváliť aj čerstvá mamička Alica. Tá na svojom profile zverejnila dojemný záber zachytávajúci čistú materinskú lásku a úžasnú krehkosť novonarodeného drobčeka.

Napriek tomu, že malej Nelke vidno len časť tela, aj táto snímka si obdivovateľov totálne získala. Úžasných 12 tisíc lajkov a mnoho ďalších blahoprianí od nadšených ľudí svedčí o tom, že Kaliho a Alicina dcérka je aktuálne na slovenskom internete tou najkrajšou “hviezdičkou”.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

kali
kali

Zdroj: Instagram/alicanails | Foto: Instagram/alicanails, dezertkalimusic

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.