Akoby to bolo včera, keď sa niekdajší porotca šou The Voice pochválil narodením potomka. Avšak čas neúprosne letí, čo si naplno uvedomil aj obľúbený raper Kali, keď svojej jedinej dcérke vystrojil v poradí už druhú narodeninovú oslavu. Rodičia nenechali nič na náhodu a princezničke vystrojili pompéznu domácu oslavu.

Aktuálne karanténne opatrenia nútia ľudí zatvárať sa v bezpečí domovov, čo však neznamená, že i tam si nemôžeme dopriať poriadne potešenie. 38-ročný hudobník spoločne s manželkou Alicou vyzdobili celú izbu a dokonca si nechali vyhotoviť sladké maškrty, ktoré by sa pokojne dali nazvať umeleckými dielami.

Kali

Prvá luxusná dvojposchodová torta vzišla z dielne od Teddy Baker a obsahovala tématické zvieratká zo skladačky Lego Duplo. Obrovské zvieracie postavy sa vynímali aj v pozadí, keďže šťastní rodičia malú oslávenkyňu potešili množstvom farebných balónov rôznych tvarov.

Nelke pristál na stolíku ešte ďalší chutný skvost – obľúbenú “Pavlovku” pre ňu s láskou napiekla najlepšia kamarátka Jasminy Alagič a zároveň vychýrená cukrárka Razija Trnačevič. Kali s Alicou tak neskrývali nadšenie z toho, že mohli svojmu dievčatku dopriať skutočne nezabudnuteľný zážitok.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kali Nelka

Zdroj: Instagram/Alicanails | Foto: Instagram/Alicanails, Sweet.affairs