V najnovšej sérii šou The Voice Česko Slovensko to občas poriadne vrie. Štyria celebritní koučovia sa snažia do svojich tímov dostať len tých najlepších spevákov, čo častokrát končí vtipným bojom o ich priazeň. Najnovšie sa však jednému z nich podarilo niečo, čím pobavil všetkých prítomných divákov!

Po tom, čo na pódium vystúpila jedna z mnohých súťažiacich, nastal na strane porotcov doslova boj o jej účasť v tíme. Keďže o neznámu krásku prejavil záujem stlačením gongu raper Kali aj spevák Vojtěch Dyk, zostávalo práve na nich, aby ju krátkym prejavom prehovorili práve na svoju stranu.

Vojtěch však zvolil taktiku, akú slovenský interpret rozhodne nečakal. „Ak sa chceš naučiť rapovať, Kali má číslo na Rytmusa, on ťa to určite naučí,“ predhodil s humorom na adresu úspešného rapera, čím naznačil, že jeho kolega jej v podstate nemá čo ponúknuť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Kali však tento vtip zobral s humorom a obaja porotcovia sa na celej situácii spoločne pobavili. To, či táto nevinná poznámka nakoniec nadanú speváčku prehovorila vstúpiť práve do Dykovho tímu, ale zistíme opäť až v nedeľu večer na Markíze.

Zdroj: TV Markíza | Foto: YouTube, TV Markíza, Instagram/Patrik Rytmus Vrbovský