V sobotu to už bude týždeň, čo sa z Kaliho a jeho partnerky Alice stali pán a pani Magyaryovci. Vo svadobný deň to dvojici neskutočne pristalo, pričom raperova manželka vyzerala doslova čarovne. Pod jej dokonalý look sa, samozrejme, podpísali i nádherné šaty, za ktoré vraj kráska zaplatila poriadne mastnú sumičku!

K ostro sledovaným prominentným svadbám tohto roku sa uplynulú sobotu zaradili aj raper Kali so svojou partnerkou a mamičkou ich spoločnej dcérky Alicou. Zaľúbenci nenechali, samozrejme, nič na náhodu – veď ako sa novopečená manželka populárneho hudobníka vyjadrila, na tento deň čakala už naozaj dlho.

,,Som mala 18 rokov, kedy som si povedala, aaa ja sa budem vydávať…. načakala som sa,“ s vtipom napísala k prvým svadobným záberom krásna Alica. Niet preto divu, že vo svoj veľký deň chcela mamina 7-mesačnej Nelky vyzerať doslova luxusne. Podľa informácií portálu Topky.sk tak brunetka za dychberúce biele šaty posiate množstvom kamienkov vysolila poriadne vysokú sumičku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Vybraný model má pochádzať z dielne Galia Lahav, pričom s najväčšou pravdepodobnosťou ide o kolekciu Gala. A hoci sa má jednať o lacnejšiu radu, Alica vraj za svoju róbu zaplatila približne 8 tisíc eur.

kali alica

kali svadba

Kali

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/alicanails,