O dva dni tomu bude presne mesiac, ako na svet prišlo najkrajšie stvorenie v živote rapera Kaliho. Za ten čas už fešák stihol publikovať rôzne príspevky, týkajúce sa jeho dcérky či priateľky, pričom ten najnovší opäť raz rozpustí každé ženské srdiečko.

15. februára sa stal jeden z našich najpopulárnejších raperov po prvýkrát otcom, pričom dcérka dostala meno po prezývke jeho nebohej maminy, a teda Nela. Z Kaliho malej bábiky sa tak teší celé Československo, ktoré známeho Bratislavčana v súvislosti s drobčekom neustále zaplavuje samými krásnymi reakciami.

kali

Kouč aktuálnej série The Voice Československo sa pred malou chvíľou opäť pochválil nádherným záberom svojej malej princezničky, ktorú ale vo verejnom poďakovaní priateľke Alici nazval kráľovnou. ,,Láska… ďakujem ti moc za túto našu kráľovnú,” rozcítil sa v dojímavom vyznaní na Instagrame Kali. Obľúbený hudobník sa fanúšikom zároveň ospravedlnil za to, že tak často postuje snímky s Nelkou. Svoju aktivitu obhájil tým, že sa s nimi len chce podeliť o ich rodinné šťastie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Vypredané koncerty sú TOP, ale ona je môj životný STROP,” napísal hrdý otecko k fotke rozkošného spinkajúceho dievčatka s korunkou na hlave. Avšak Kali sa za podobné príspevky určite ospravedlňovať nemusí, každý jeden je totiž ako balzam na dušu, nemyslíte? :)

Kali

Zdroj/Foto: Instagram/Dezertkalimusic

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.