Pred viac ako mesiacom raper Kali nadviazal spoluprácu so známym obchodným reťazcom, v rámci čoho do sveta vypustil skladbu s celospoločenskou témou Nenechajme to plávať. Od problematiky životného prostredia sa ale opäť vrátil k sebe, aby mohol fanúšikom predstaviť prvú skladbu z pripravovaného albumu Lepší.

Raper Kali vydal počas svojej desaťročnej kariéry mnoho emotívnych skladieb, ktoré vedia človeka chytiť za srdce. Do tejto kategórie sa rozhodne zaraďuje aj jeho novinka Lepší, predstavujúca titulnú pieseň z očakávaného albumu s rovnomenným názvom – predobjednávky by sa mali spustiť 8. novembra.

V osobnej výpovedi obľúbený Bratislavčan rekapituluje svoj život, pričom nevynecháva ani momenty, kedy sa nesprával najlepšie. Avšak ako sa hovorí – každý sa uči na vlastných chybách a výnimkou nie je ani Kali, ktorý sa vďaka všetkým prešľapom stal lepším človekom. Ako spieva v refréne – teraz aspoň môže dcérke Nelke ukázať, ako sa vyhnúť peklu a nájsť raj.

Hudobná novinka sa na internete okamžite stretla s úspechom – nielenže obdržala stovky pozitívnych reakcií, už po pár hodínách od zverejnenia sa ocitla na prvom mieste v kategórii Trendy na YouTube.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube