Raper Kali patrí síce medzi najúspešnejších interpretov súčasnosti, avšak prehnaným celebritným maniérom za celé roky neprepadol. Najnovšie sa pustil do vlastného projektu súvisiaceho s rozdávaním majetku, aký si dlhodobo zhromažďoval. Čo je za tým?

Slávne osobnosti sa častokrát chvália nielen luxusným obydlím, ale taktiež zariadením, o akom sa mnohým „bežným“ ľuďom môže len snívať. Obrovské šatníky a zásoby obuvi vlastní napríklad Patrik Rytmus Vrbovský či jeho hudobný kolega Kali.

Kali postava

Aj hrdému oteckovi malej dcérky Nelky sa podarilo nazbierať desiatky párov značkových tenisiek, teraz ale nastal zlom. Známy Petržalčan sa pustil do robenia veľkých poriadkov, pri čom zistil, že má toho v policiach zrejme viac, ako čakal.

Kali sa preto rozhodol usporiadať veľmi jednoduchú súťaž na Instagrame, kde sa môžu záujemcovia o takmer nové topánky za napísanie jediného slovíčka obohatiť o skvelé kúsky. Čerešničkou na torte sa stáva fakt, že boli použité samotným raperom, čo pre skalných fanúšikov predstavuje obrovské lákadlo do zbierky.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

tenisky

Zdroj|Foto: Instagram/Dezertkalimusic