Kali to už viac nevydržal. Novopečený otecko sa rozhodol verejne prehovoriť do duše všetkým rodičom a na rovinu priznať pocity radosti a zároveň smútku od momentu, kedy sa stal po prvýkrát hlavou rodiny. Svojimi slovami dojal stovky fanúšikov!

Kali sa vo februári tohto roku potešil z radostnej správy. Jemu a jeho partnerke Alici sa narodilo krásne, no najmä zdravé dievčatko, ktoré mu podľa jeho slov navždy zmenilo život a priority. Zrejme práve kvôli tomu sa rozhodol najnovšie prehovoriť o trápení rodičov, nemajúcich toľko šťastia ako on.

Možno to extrémne prežívam, pretože ako verejne známej osobe mi chodí veľa príbehov o deťoch, ktoré potrebujú pomoc. Chodím do nemocníc a vidím, že čo mám doma, zdravú šťastnú dcérku, neni samozrejmosť,” uviedol spočiatku a následne vyjadril obrovskú vďaku.

V duchu sa modlím a ďakujem za každý nový deň, za jej úsmev a šťastie, ktoré z nej vyžaruje,” uviedol s pokorou. Kali okrem toho nevynechal aj pár slov na adresu všetkých mám, ktoré sa svojich detí po pôrode jednoducho zriekli.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Som šťastný, že mám ženu, ktorá je 100%-nou maminou, pretože poznám príbehy, kedy sa matky vzdali svojich detí alebo sa nestarali a nedávali lásku, ako by mali. Iné páry zas nemôžu mať bábo. Práve preto všetko, čo prežívam doma, beriem ako tú najväčšiu výhru a prajem to každému,” dodal vo svojom smutnom odkaze pod snímkou malej dcérky Nelky.

Foto: Instagram/DezertKaliMusic, AlicaNails