Už to nie je, čo bývalo! Kým pred rokmi vymetal párty za párty, kde tiekol alkohol potokom, dnes je z neho milujúci manžel a tatko. A práve tento svoj prerod mapuje obľúbený slovenský raper Kali v novinke Spomínam, ktorej videoklip situoval do domu dôchodcov.

Keď sa pred niekoľkými týždňami Kali ukázal na Instagrame ako poriadne zostarnutý pánko, fanúšikovia si najprv mysleli, že sa pohral iba s obľúbenou mobilnou aplikáciou. Neskôr sa však ukázalo, že za raperovou brutálnou premenou stojí talentovaná vizážistka Adriana Loj, ktorá z mladého sympaťáka vyčarovala deduška. Vtedy už bolo jasné, že sa chystá niečo naozaj veľké.

Kali spominam

Po viac ako mesiaci sme sa konečne dočkali! Včera večer totiž Kali vypustil do sveta svoj najoriginálnejší videoklip, kde si spolu s ním zahrali aj jeho najväčší porťáci – producenti Peter Pann a Hoodini, manažér Don Čičo, raper Čis T či moderátor Osťo. Z kamarátov sa tak stali dôchodcovia, spomínajúci na roky, kedy bol ich život zasvätený životu “ruka hore”.

,,Spomienky ostávajú navždy, chlapci díky moc. Je čas byť tatkom už a ne iba ten párty boss,” znie úryvok z novinky, ktorou úspešný hudobník uzatvára album AL3 NE, pričom priaznivcom odkazuje, že o dva týždne vyráža na turné!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/dezertkalimusic, YouTube