Nedeľné večery na Markíze patria už niekoľko týždňov populárnej speváckej súťaži The Voice Česko Slovensko. Hoci si slávna talentová šou stihla od divákov zlíznuť zopár nepríjemných spŕšok kritiky, pre mnohých účastníkov tento program predstavuje významný životný moment. Svoje o tom vie aj slávny raper Kali, na ktorého koučovanie v The Voice poriadne doľahlo.

Po tom, ako sa čerstvý otecko rozkošnej Nelky stal jedným z porotcov, záujem o jeho osobu výrazne stúpol. Nejeden nádejný spevák sa tak túži dostať práve do tímu úspešného hudobníka, ktorý si prirodzeným vystupovaním a dobrosrdečným prístupom ľudí naplno získal. Kali sa však v rozhovore pre denník Plus Jeden Deň priznal, že ponuku na porotcovanie v šou prijal takmer bez rozmyslu.

,,Teraz som túto ponuku vzal okamžite a vôbec som nad tým nepremýšľal. Jediné, čo ma zaujímalo, bolo to, či to budem stíhať a či mám na to, postaviť sa pred kameru. Teraz by som však už premýšľal, pretože to neviem brať ako biznis a ako prácu. Neviem sa dištancovať od citových vzťahov ľudí, ktorých mám v tíme. Ja som si totiž s každým vytvoril vzťah a nie je to jednoduché, každý týždeň poslať niekoho domov. Dvakrát som sa dokonca aj rozplakal,” úprimným vyjadrením prekvapil potetovaný sympaťák.

the Voice

,,Nepočítal som naozaj s tým, že to bude až také silné. Toto mi naozaj nerobilo dobre a prekážalo mi to,” dodal otvorene, pričom spomenul aj fakt, že v prípade ďalšej ponuky by si koučovanie v speváckej súťaži omnoho viac rozmyslel.

Napriek tomu, že šťastný otecko celý štáb vrátane kolegov vychválil do nebies, zvládanie vyhrotených emócií je vraj pre neho natoľko náročné, že si prácu nechcene prenáša aj do súkromia. A práve toto je vec, kvôli ktorej by sme Kaliho tvár v podobnom programe už viackrát vidieť nemuseli.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kali

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/dezertkalimusic

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.