Jeden z najúspešnejších slovenských raperov zažíva aktuálne najšťastnejšie obdobie vo svojom živote. Kali sa totiž len pred necelým mesiacom stal po prvýkrát otcom, pričom sa o radosť z nového prírastku pravidelne delí na svojich sociálnych sieťach.

Pocit, aký poznajú len otcovia a matky. Radosť spojenú so strachom a vyčerpanosťou najnovšie pocítil aj samotný Kali, ktorý pred zrakmi tisícov fanúšikov zverejnil nečakané vyznanie. Úspešný muž nášho šoubiznisu totiž priznal, že výchova jeho dcérky je ťažká a náročná, čo sa snaží vyrovnať s pracovným tempom, keďže chce svoje dievčatá ako správny muž finančne zabezpečiť.

Kali

Je pravda, že spím menej, mám väčší strach (nie o seba), chcem viac pracovať, aby som zabezpečil rodinu,“ otvorene prehovoril o svojich starostiach, aké pozná zrejme každý rodič. „No zároveň chcem byť viac doma s nimi,“ vyznal sa na adresu svojich dievčat – partnerky Alice a dcérky Nelky.

Okrem väčšieho pracovného nasadenia kvôli peniazom sa však známy raper rozhodol pomôcť aj svojej polovičke, a tak sa mesiac po jej pôrode snaží urobiť všetko, čo je v jeho silách. „Viac sa starám o domácnosť, aby mohla dlhšie oddychovať moja žena. Proste život sa otočil o 180 stupňov,“ opísal aktuálnu situáciu Kali, čo zrejme chytilo za srdce väčšinu mamičiek.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Na záver ale slovenský interpret dodal, že napriek totálnej vyčerpanosti kvôli práci a starostlivosti o malé bábätko by toto obdobie nikdy za nič nevymenil. „Aj tak sa nič nevyrovná tomu pocitu, že som otec,“ uzavrel aktuálny kouč The Voice, za čo si vyslúžil veľkú podporu a pomyselný klobúk dole zo strany jeho priaznivcov. „Si super otec,“ podporila ho jedna z komentujúcich, s čím môžeme len a len súhlasiť! ❤️

Zdroj/Foto: Instagram/DezertKaliMusic

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.