Držiteľ ocenenia OTO v kategórii najlepší spevák sa nikdy netajil tým, že partnerka Alica a dcérka Nelka pre neho predstavujú stredobod vesmíru. Pri pohľade na rozkošnú princeznú si preto Kali uvedomuje jednu podstatnú vec!

Mimoriadne obľúbený raper Kali si už druhý rok užíva každodenné radosti i starosti s dieťatkom, ktorého narodenie mu celkom zmenilo pohľad na svet. A pre nevinných drobcov niet väčšieho šťastie, než vyrastať v kompletnej a harmonicky fungujúcej rodine. Na spokojnom výraze malej Nelky je okamžite možné spozorovať, že ona sa do takejto famílie narodila, keďže Kali s manželkou by pre jej radosť obetovali čokoľvek.

Kali dcéra

Nie každému anjelikovi sa ale v živote dostane toho najvzácnejšieho daru v podobe obidvoch milujúcich rodičov. Úspešný interpret priznáva, že dôležitosť týchto podstatných hodnôt si uvedomuje takmer pri každom pohľade na vlastnú ratolesť. ,,Často sa pýtam sám seba, ako môže otec alebo matka opustiť svoje dieťa a ísť za inou/iným a tváriť sa, že dieťa nemá,” začal Kali, ktorého slová zatínali do najcitlivejších životných tém.

,,Poznám prípady, kedy sa už počas tehotenstva chlap vykašľal na svoju ženu a po pôrode vôbec nejavil záujem o to bábo. Alebo sa zmotať tak na chlast, drogy, hazard, ku*vy, že sa dieťa stane až prekážkou. Dá sa pochopiť rozpad vzťahu tatka s mamkou, ale nie s dieťaťom. Kokos, však ona mi chýba, už len keď idem vyniesť smeti,” rozcítil sa hrdý otec, usilujúci sa o to, aby jeho drahé dievčatko nikdy neucítilo bolesť zo zbytočnej straty rodiča.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kali Nelka

Zdroj|Foto: Instagram/Dezertkalimusic