Ku hip-hopu jednoznačne patrí vyšperkovaný imidž, na ktorý si potrpí i raper Kali. Čerstvý otecko už síce roky nosí rovnaký krátky účes, no pred letom aj on zatúžil po zmene a so svojimi vlasmi sa rozhodol mierne zaexperimentovať.

Väčšinou vás informujeme o premenách, ktoré podstupujú známe krásky nášho či zahraničného šoubiznisu. Tentokrát však prichádza zmena – so svojím imidžom najnovšie zatočil jeden z najpopulárnejších slovenských raperov a taktiež i víťaz v ankete Oto v kategórii spevák, a teda Kali.

Hoci by si jeden povedal, že s krátkymi vlasmi, aké zdobia hudobníkovu hlavu už niekoľko rokov, sa veľa čarovať nedá, opak je pravdou. Kouč The Voice Československo sa totiž pochválil novým, mierne extravagantnejším účesom, čím určite prekvapil aj množstvo fanúšikov.

Kým väčšina pánov vsádza na vyčesanie ofiny dohora alebo dozadu, Kali stavil na presný opak. Jeho krok tak možno inšpiruje i ďalších mužov, ktorým takýto stajling dodá poriadne originálny šmrnc rovnako ako známemu raperovi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Kaliho nový účes

kali

Zdroj/Foto: Instagram/dezertkalimusic