Hneď po tom, ako malá Nelka uzrela svetlo tohto sveta, sa z nej stala doslova instagramová hviezda. Otecko Kali sa totiž pri každej zaujímavej príležitosti svojou malou princezničkou veľmi rád a najmä hrdo pýši, pričom fanúšikovia sa na jeho fotky s bábätkom nevedia vynadívať. Nemalú pozornosť si tak raper vyslúžil aj momentkou z prebaľovania!

Kali sa stal v polke februára hrdým tatkom dcérky Nelky, ktorú na svet priviedla jeho priateľka Alica – dvojica by mala lásku v septembri spečatiť svadbou. Od tohto momentu tak raper delí čas na kariéru a rodinu, pričom svoje dve dievčatá vôbec nezanedbáva. Práve naopak – chytá sa i do činností, ktoré oteckom príliš nevoňajú, a to doslova.

kali

Už pred pôrodom sa kouč speváckej šou The Voice vyjadroval, že sa bude snažiť Alicke so všetkým pomáhať, a ako sa zdá, svoje slovo i dodržal. S maličkou sa nielen hrá, ale ju i uspáva či prebaľuje – jeden by až neveril, keby sa Kali nepochválil fotkou priamo z miesta činu.

Kali

,,Pekné, voňavé ránko,” pozdravil svojich fanúšikov obľúbený hip-hoper. K slovám ale doložil aj milý záber, na ktorom vám do očí okamžite udrie rúško na Kaliho tvári. A práve nim ľudí naozaj pobavil. Avšak niektorí sa vyjadrili, že pri zabránení smrádku z hovienok žiadne rúško nepomôže. ,,Viem už,” so smiechom reagoval na komentáre samotný Kali.

Kali

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/dezertkalimusic