Ubehol už viac ako mesiac od prominentného sobáša jedného z najslávnejších slovenských raperov. Sympatický Kali sľúbil celoživotnú vernosť priateľke a matke svojej dcérky Alicke, čo pre mladú rodinku predstavovalo veľmi vzácnu udalosť. Dnes sa zaľúbenci konečne vytešujú zo svadobných fotiek, aké im už navždy budú výnimočný deň pripomínať.

Populárni rodičia malej Nelky sa pred oltár postavili v septembri, no doposiaľ boli na uverejňovanie záberov z obradu tak trochu skúpi. Na svetlo sveta preniklo len zopár momentov, a to najmä preto, že milujúci párik čakal na oficiálne snímky priamo z dielne profesionálneho fotografa, s čím sa pred pár hodinami pochválila samotná nevesta.

kali alica

Šikovná nechtová dizajnérka neskrývala obrovské nadšenie z toho, že sa manželia konečne dočkali vytúžených fotografií. ,,Už prišli fotky zo svadby, z našej krásnej svadby. Veľmi by som sa chcela poďakovať rodine, priateľom, hosťom a všetkým, ktorí nám pomáhali a pripravili všetko podľa predstáv, všetko bolo dokonalé,” rozplývala sa.

Alica fanúšikom ukázala nádherné a nesmierne romantické okamihy, aké v srdciach svadobčanov ešte určite dodnes rezonujú. Pri pohľade na malú ochutnávku z albumu je jasné, že Kali s drahou polovičkou nezanedbali žiaden detail, pričom z nich neustále srší úprimná a hlboká láska.

kali alica svadba

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

kali svadba

Zdroj: Instagram/alicanails | Foto: Instagram/alicanails, dezertkalimusic