Obľúbený raper Kali už viackrát dokázal, že napriek výzoru potetovaného drsňáka v sebe ukrýva dobré srdce a citlivú dušu. Milujúci manžel a otec si je veľmi dobre vedomý toho, že úspešní umelci by bez záujmu fanúšikov vo svete šoubiznisu preraziť nedokázali, a preto po čerstvej nominácii v ankete OTO 2020 zanechal ľuďom silný odkaz plný pokory a vďačnosti.

Známy Bratislavčan sa v poslednom období ocitá na hudobnom výslní, pričom sa mu minulý rok dokonca podarilo zasadnúť do porotcovského kresla speváckej súťaže The Voice Česko Slovensko, kde jeho sláva stúpla ešte výraznejšie.

kali rodina

Kali bol za všetky zásluhy ocenený najvyššou odmenou, nakoľko sa aktuálne raduje až z dvoch nominácií v anketách udeľujúcich prestížne ocenenia. Populárny hudobník pri tejto príležitosti využil možnosť prihovoriť sa nielen skalným obdivovateľom, ale tiež širokej verejnosti. Pri pohľade na nominácie na ceny OTO a Krištáľové krídlo si totiž plne uvedomuje, že naplneniu vysnívaných cieľov niekedy predchádza tŕnistá cesta.

Kali OTO

,,Chápeš to? Som šofér z ministerstva alebo som ti možno umýval auto ešte v roku 2014. Myslím, že tak 90% z nás, čo robíme hudbu, sme ešte pár rokov dozadu robili niekomu poskoka, pre svet sme neboli nič, nikto. Áno, už sa neradím na 100% do skupiny raperov, ale stále ním som tam vo vnútri, mám ten príbeh a vrátim sa k tomu raz. Hlasuj, nehlasuj… Hlavne buď zdravý a počúvaj hudbu,” talentovaný interpret dal najavo, že na svoju minulosť a cestu k úspechu by žiadna osobnosť zabúdať nemala.

Sympatický ocino rozkošnej Nelky zároveň nezabudol zdôrazniť, že podržať si v ruke vytúženú sošku je skutočne skvelý pocit, no osobnú prítomnosť priaznivcov na koncertoch si užíva omnoho viac. Pretože sú to práve fanúšikovia, ktorých priazeň ho dvíha medzi najžiadanejších umelcov súčasnosti, pričom Kali si túto možnosť úprimne váži.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kali Instagram

Zdroj|Foto: Instagram/dezertkalimusic